Skrzynka Multimedialna HomeBox Q-Fiber

Skrzynka HomeBox przeznaczona jest do montażu w każdym mieszkaniu budynku wielorodzinnego, w miejscu w którym zbiegają się kable telekomunikacyjne z pomieszczenia technicznego, oraz gniazd teletechnicznych z mieszkania. HomrBox dostępna jest jako HomeSBox - montaż natynkowy, lub HomeFBox - montaż podtynkowy. Oba typy skrzynek występują w dwóch rodzajach wielkości: Mini oraz Big.
W skrzynce przewidziano miejsce do montażu urządzeń takich jak: modemy TVK, routery, wzmacniacze RTV, media konwertery, rozgałęźniki itp. Montaż gniazd TV (typu F), LAN RJ45 (keystone) oraz adapterów światłowodowych przewidziano na specjalnym do tego celu przeznaczonym panelu. Obudowa skrzynki wykonana jest z blachy o grubości 1mm. Drzwi mogą być wyposażone w zamek EURO-Lock lub zamek przesuwny. W obudowie wykonane są otwory ułatwiające wprowadzenie przewodów do wnętrza skrzynki.

Zastosowanie:

TEL, AUDIO, TV, ALARM, INTERCOM, CCTV, DATA.

Funkcje/Cechy:

  • Optymalne wymiary i kubatura,
  • Wykonanie z elementów najwyższej jakości,
  • Łatwe zarządzanie torami logicznymi,
  • Swobodna rekonfiguracja punktu końcowego,
  • Wykonana z blachy stalowej o grubo
  • Obudowa natynkowa lub podtynkowa,
  • Pole krosowe na 12 modułów keystone, 6 otworów pod złączki typu F oraz 2 otwory pod adaptery SC/APC sx,
  • Kaseta światłowodowa umożliwiająca umieszczenie do 24 spawów,
  • Kolor RAL 7035, lub inny na zamówienie,
  • Przyłącze elektryczne 230V.

Informacje:
Rozwiązanie to jest zgodne z najnowszymi polskimi normami w zakresie okablowania budynków mieszkalnych. Ułatwia to stworzenie instalacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 6 listopada 2012r. dotyczącym wymogu budowy instalacji telekomunikacyjnej w każdym nowym budynku.

Zdjęcia:

Jak zamawiać:

HomeFBoxMini-x montaż podtynkowy,
HomeFBoxBig-x montaż podtynkowy,
HomeSBoxMini-x montaż natynkowy,
HomeSBoxBig-x montaż natynkowy,
x- typ zamka (Z - zamek EURO-Lock lub P - zamek przesuwny)

Wymiary:

HomeFBox Mini
          HomeFBox Big
 
HomeSBox Mini   HomeSBox Big
 
 

Wyposażenie dodatkowe :

  • Pigtail SC/APC 9/125 μm, jednomodowy, 2,0m,
  • Światłowodowy kabel SM 9/125, 2 włóknowy,
  • Kabel kat.5e U/UTP PVC 200MHz szary 305m,
  • Adapter keystone ze złączem typu F (F-gniazdo/F-gniazdo)
  • Media konwertery,
  • Moduł keystone RJ45 UTP kat.5e,
  • Adapter SC/APC simplex,
  • Osłonki spawów.

Pliki do pobrania:

Oficjalny dystrybutor

EtherWAN

WIĘCEJ

Oficjalny dystrybutor

BELDEN

WIĘCEJ

NAJNOWSZY KATALOG
PRODUKTÓW

2015/2016

POBIERZ

OGÓLNE WARUNKI
SPRZEDAŻY I DOSTAW

DLL Partners

POBIERZ

Język strony

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź - Polityka Plików Cookies.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.