Patchcordy i Pigtaile Q-Bend G657.B3 Q-Fiber

Patchcordy i Pigtaile Q-Bend G657.B3 Q-Fiber przeznaczone są do zastosowań wewnątrzbudynkowych. Zastosowanie włókna G.657.B3 oraz specjalna konstrukcja kabla Q-Bend pozwala uzyskać minimalny promień gięcia 2.5 mm. Umożliwia to szybką i prostą instalację kabla. Doskonale nadają się one do układania w wąskich korytach kablowych, przełączania torów optycznych w przełącznicach jak również do połączenia urządzeń transmisyjnych. Powłoka LSZH zapewnia nierozprzestrzenianie się płomieni oraz niepalność. Każdy produkt wytwarzany jest ściśle z zamówieniem klienta, co powoduje, że patchcordy Q-Fiber mogą być wykonywane w dowolnej konfiguracji.

Właściwości:

  • Dowolna długość (tolerancja dla długości do 3 m: 3%, powyżej: 1%),
  • Kable LSOH,
  • Standardowo kabel koloru kość słoniowa RAL 9010,
  • Ceramiczna ferrula złączy,
  • Zgodność z normami ZN-05/TP SA-044, ZN-96/TPSA-07, PN-EN 50377, IEC 61754, IEC 61755,
  • Zgodność z normą RoHS.

Standard polerowania:

  • UPC,
  • APC 8°,
  • APC 9°.

Zastosowanie:

  • Telekomunikacja,
  • CATV,
  • Monitoring,
  • Sieci LAN,
  • FTTx.

Parametry złącz:

  
Ferrula ceramiczna (SC, ST, FC, LC, MU, E2000, DIN)
SM/PC SM/APC
Standard
Premium Standard Premium
Tłumienność maksymalna [dB] ≤ 0,5 (klasa C) ≤ 0,25 (klasa B) ≤ 0,5 (klasa C) ≤ 0,25 (klasa B)
Tłumienność typowa [dB] ≤ 0,25 (klasa C) ≤ 0,12 (klasa B) ≤ 0,25 (klasa C) ≤ 0,12 (klasa B)
Reflektancja [dB] ≥ 45 (klasa 2) ≥ 45 (klasa 2) ≥ 60 (klasa 1) ≥ 60 (klasa 1)
Promień krzywizny [mm] 5 ÷ 30 (klasa C) 7 ÷ 25 (klasa B) 5 ÷ 12 (klasa C) 5 ÷ 12 (klasa B)
Przesunięcie szczytu [µm] 0 ÷ 50 (klasa C) 0 ÷ 50 (klasa B) 0 ÷ 50 (klasa C) 0 ÷ 50 (klasa B)
Przesunięcie kątowe max. [°] 0,3 (klasa C) 0,2 (klasa B) 0,3 (klasa C) 0,2 (klasa B)
Wystawienie włókna* [nm] -100 ÷ A** (klasa C) -60 ÷ A** (klasa B) -100 ÷ A** (klasa C) -60 ÷ A** (klasa B)

* ujemna wartość oznacza wystawienie włókna
** wyliczone ze wzoru na podstawie innych parametrów geometrycznych, patrz wymagania techniczne na www.dll.com.pl
*** możliwość zamówienia złącz o innych parametrach, zgodnych ze standardami klienta

Parametry mechaniczne kabla z włóknem G657.B3:

Parametry 2.0 simplex*
2.8 simplex* 1.8 duplex* 2.8 duplex*
Maksymalne naprężenie (długotrwałe) [N] 60 80 100 160
Maksymalne naprężenie (krótkotrwałe) [N] 100 150 200 300
Odporność na zgniatanie (długotrwała) [N/10cm] 100 100 200 200
Odporność na zgniatanie (krótkotrwała) [N/10cm] 500 500 1000 1000
Minimalny promień gięcia (dynamiczny) [mm] 30 30 30 30
Minimalny promień gięcia (statyczny)[mm] 15 15 15 15
Temperatura instalacji [°C] -20 ÷ 60 -20 ÷ 60 -20 ÷ 60 -20 ÷ 60
Temperatura pracy [°C] -20 ÷ 60 -20 ÷ 60 -20 ÷ 60 -20 ÷ 60
Temperatura składowania [°C] -20 ÷ 60 -20 ÷ 60 -20 ÷ 60 -20 ÷ 60

* produkt dostępny na zamówienie

Parametry włókna G657.B3:

  • Tłumienie (max.) dla fali 1310nm: ≤ 0,4 dB,
  • Tłumienie (max.) dla fali 1550nm: ≤ 0,3 dB,
  • Tłumienie jednego okręgu o promieniu 2,5 mm dla fali 1550 nm: ≤ 0,20 dB,
  • Tłumienie jednego okręgu o promieniu 2,5 mm dla fali 1625 nm: ≤ 0,30 dB,
  • Tłumienie jednego okręgu o promieniu 5 mm dla fali 1550 nm: ≤ 0,10 dB,
  • Tłumienie jednego okręgu o promieniu 5 mm dla fali 1625 nm: ≤ 0,20 dB,
  • Tłumienie jednego okręgu o promieniu 7,5 mm dla fali 1550 nm: ≤ 0,07 dB,
  • Tłumienie jednego okręgu o promieniu 7,5 mm dla fali 1625 nm: ≤ 0,15 dB,
  • Tłumienie jednego okręgu o promieniu 10 mm dla fali 1550 nm: ≤ 0,03 dB,
  • Tłumienie jednego okręgu o promieniu 10 mm dla fali 1625 nm: ≤ 0,06 dB.

Zdjęcia:

 Standard G657.B3
 Q-Bend G657.B3  

Typy złącz:

Patchcordy i Pigtaile Q-Fiber - Złącze ST Patchcordy i Pigtaile Q-Fiber - Złącze FCPatchcordy i Pigtaile Q-Fiber - Złącze SCPatchcordy i Pigtaile Q-Fiber - Złącze LC

Patchcordy i Pigtaile Q-Fiber - Złącze MU Patchcordy i Pigtaile Q-Fiber - Złącze E2000 Patchcordy i Pigtaile Q-Fiber - Złącze DIN

Jak zamawiać:

qbend pig jak

qbend pat jak

Informacje:

  • Pigtail / Patchcord pakowany w woreczek,
  • Do każdego produktu dołączany jest protokół pomiarowy,
  • Kapturki osłonowe na ferrule.

Pliki do pobrania:

Oficjalny dystrybutor

EtherWAN

WIĘCEJ

Oficjalny dystrybutor

BELDEN

WIĘCEJ

NAJNOWSZY KATALOG
PRODUKTÓW

2015/2016

POBIERZ

OGÓLNE WARUNKI
SPRZEDAŻY I DOSTAW

DLL Partners

POBIERZ

Język strony

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź - Polityka Plików Cookies.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.