Kariera - Instalator systemów niskoprądowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne: elektronik, elektryk lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Ogólna sprawność fizyczna
  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej

Dodatkowymi atutami będą:

  • Licencja pracownika zabezpieczenia technicznego I lub II stopnia
  • Przeszkolenia dystrybutorów, producenta urządzeń (SSWiN, TVD, SSP, DSO, sieci komputerowe)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV

Zakres obowiązków:

  • Montaż, konserwacja i naprawa systemów niskoprądowych: SAP, DSO, SSWiN, CCTV, KD

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Podstawowe narzędzia pracy
  • Ciekawą pracę w młodym i profesjonalnym zespole, w miłej atmosferze
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Dostęp do nowoczesnych technologii

Oficjalny dystrybutor

EtherWAN

WIĘCEJ

BELDEN

WIĘCEJ

NAJNOWSZY KATALOG
PRODUKTÓW

2015/2016

POBIERZ

OGÓLNE WARUNKI
SPRZEDAŻY I DOSTAW

DLL Partners

POBIERZ

Język strony