DLL Partners czyli "Made in Poland"

DLL Partners to przykład gospodarczego sukcesu polegającego na inwestowaniu w naukę, rozwój i pracę twórczą. Jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęliśmy produkcję patchcordów i pigtaili w oparciu o wszystkie dostępne złącza światłowodowe.

PRODUKCJA

     Rys. 1 Przemysłowa przełącznica światłowodowa MINI ODF-DIN
Rys. 2 Fan-OUT MPO na kablu ribbon

Trzonem produkcji firmy DLL Partners są patchcordy i pigtaile światłowodowe. Oprócz podstawowych typów, produkujemy również patchcordy typu Mode Conditioning, Polarization Maintaining oraz odporne na zginanie G.657.B3. Nasza najnowsza linia produkcyjna pozwala również na prefabrykację patchcordów oraz Fan-Outów MPO/MTP. Jako jedni z nielicznych posiadamy certyfikat Reichle & De-Massari dopuszczający naszą firmę do konfekcji złącz E2000.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nasze systemy mechanicznego rozszycia kabla m.in.: Fiber Quick, Fiber Eco-Quick, czy Cross Link Q-Fiber. Wykorzystywane są do szybkiego oraz wygodnego budowania łączy światłowodowych pomiędzy Data Center.
Przychylność naszych klientów zdobyły również nasze przełącznice światłowodowe Q-Fiber: wysuwalne, niewysuwalne, teleskopowe (1U, 2U, 3U), naścienne oraz przemysłowe (na szynę DIN).

Ostatnią częścią produkcji DLL Partners jest osprzęt liniowy, do którego zaliczamy: rozdzielacze tub światłowodowych, płyty rozszycia, stelaże oraz skrzynie zapasu kabla.

Co nas wyróżnia? Duża elastyczność. Jako firma produkcyjna jesteśmy w stanie dopasować każde rozwiązanie do potrzeb klienta. Nasi konstruktorzy na bieżąco ulepszają i modyfikują nasze produkty.

DYSTRYBUCJA

DLL Partners jest dystrybutorem wielu sprawdzonych i solidnych producentów. Wsród nich są. m.in. firmy Belden oraz EtherWAN.

Belden jest światowym liderem w produkcji kabli do transmisji sygnałów. Oferuje szeroki zakres kabli i przewodów o najwyższych parametrach. Do
bestsellerów należą kable światłowodowe z centralną luźną tubą: zewnętrzne GOSN oraz uniwersalne GUSN.

EtherWAN to światowy lider w komunikacji Ethernet. Produkty firmy EtherWAN m.in. switche, media konwertery, czy extendery, charakteryzują się możliwością pracy w warunkach ekstremalnych. Potwierdzają to liczne certyfikaty oraz atesty: UL, IEC/IEEE, ISA, GL, czy NEMA TS1 & TS2. Pozwalają one na zastosowanie urządzeń m.in.: na podstacjach energetycznych, w aplikacjach morskich, automatyce, czy w środowiskach zagrożonych wybuchem.

Ostatnim bestsellerem firmy EtherWAN okazał się pierwszy na świecie switch typu hardened z portami ultra PoE++ (60W). EX78602, jako nowość produktowa, w bardzo szybkim czasie podbił rynek security, jako doskonałe urządzenie zasilające (PoE PSE) do energochłonnych kamer typu PTZ, czy zewnętrznych punktów dostępowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasze portfolio uzupełniają sprawdzone marki i produkty. W swojej ofercie posiadamy wszystkie elementy potrzebne do budowy sieci światłowodowych: elementy pasywne (adaptery, tłumiki, osłonki spawów), systemy zwielokrotnienia falowego (splittery PLC, CWDM, DWDM), szafy i obudowy teleinformatyczne (naścienne, serwerowe, zewnętrzne, teleinformatyczne), mufy światłowodowe, puszki abonenckie, narzędzia instalacyjne, elementy potrzebne do budowy sieci napowietrznych, czy mikrokanalizacji. Nasza oferta kończy się na elementach aktywnych: modułach SFP/XFP/GBIC/XENPAK oraz urządzeniach aktywnych GPON firmy Iskratel.

ZAUFANIE

Dowodem naszej rzetelności oraz jakości jest zadowolenie klientów. Dzięki ich zaufaniu, ciągle poszerzając swoje portfolio, zatrudniamy ponad 70 osób. Nasze produkty dostarczane są do największych potentatów m.in. z sektorów telekomunikacyjnego, IT i energetycznego w Polsce i na świecie.

Solidność oraz dobrą jakość naszych produktów potwierdzamy poprzez stale prowadzone badania. Wyniki z Laboratorium Pomiarowo- Testowego DLL Partners potwierdzane zostają przez zewnętrzne laboratoria, m.in.: Laboratorium Badań Jakości Osprzętu i Urządzeń Telekomunikacyjnych przy Wydziale Elektrycznym ZUT w Szczecinie.

Oferowane przez nas produkty są zgodne z normami m.in. ZN-05/TP SA-044, ZN-96/TPSA-07, PN-EN 50377, IEC 61754, IEC 61755 oraz RoHS.

USŁUGI

Osobną gałęzią usług firmy DLL Partners są projekty, instalacje oraz pomiary. Nasza kadra posiada odpowiednie kwalifikacje oraz uprawnienia do wykonywania prac z zakresu usług elektrycznych i telekomunikacyjnych. Udzielamy również certyfikowanych szkoleń teoretyczno-praktycznych m.in.: "Podstawy techniki światłowodowej", czy "Diagnostyka łącza światłowodowego".W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą, zapraszamy do kontaktu. Nasze grono specjalistów z pełną rzetelnością postara się doradzić i przedstawić Państwu najlepsze rozwiązania.



 

 

Oficjalny dystrybutor

EtherWAN

WIĘCEJ

Oficjalny dystrybutor

BELDEN

WIĘCEJ

NAJNOWSZY KATALOG
PRODUKTÓW

2015/2016

POBIERZ

OGÓLNE WARUNKI
SPRZEDAŻY I DOSTAW

DLL Partners

POBIERZ

Język strony

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź - Polityka Plików Cookies.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.