EtherWAN

EtherWAN Systems został założony w 1996r w Irvine (California, USA) i szybko stał się liderem w produkcji urządzeń Ethernet dla przemysłu. Ich głównym zastosowaniem są:  inteligentne systemy transportowe ITS, monitoring, energetyka oraz automatyka. Od 2007r. oficjalnym dystrybutorem urządzeń EtherWAN w Polsce jest firma DLL Partners.

EtherWAN projektuje i produkuje kompletną linię: Switchy Ethernet, Media konwerterów, Ethernet extenderów (po kablu koncentrycznym i telefonicznym) oraz Serwerów portów  szeregowych. Główną specjalizacją firmy EtherWAN jest produkcja urządzeń Ethernet w oparciu o interfejsy światłowodowe, przeznaczonych do pracy w warunkach krytycznych.

Podstawą pracy urządzeń EtherWAN w warunkach przemysłowych jest zgodność z licznymi normami, m.in.:

  • NEMA TS2 (systemy kontroli ruchu, ITS)
  • IEC 61850 / IEEE 1613 (stacje energetyczne)
  • EN50155 / EN50121-4 (ruch kolejowy)
  • IEC 61000 (automatyka przemysłowa)
  • ISA 12.12.01 / UL1604 (środowiska zagrożone wybuchem)
Inteligentne Systemy Transportowe ITS
Do monitoringu, kontroli ruchu czy pojazdów, wykorzystywane są m.in. liczne czujniki, sterowniki i kamery. Systemy te najczęściej pracują w oparciu o standard Ethernet. Przeznaczone do tego urządzenia firmy EtherWAN, testowane są pod kątem pracy w trudnych, zewnętrznych warunkach środowiskowych.
IP Security
Sieci IP znalazły swoje główne zastosowanie w branży zabezpieczeń i kontroli dostępu. Podstawową technologią sieciową dla tego rozwiązania jest Ethernet. Firma EtherWAN dostarcza pełną gamę produktów dla IP Security m.in.: Switche i Media konwertery PoE (15W, 30W, 60W) oraz Ethernet extendery (PoE, po kablu koncentrycznym, telefonicznym oraz skrętce).
   
Energetyka
Inteligentne sieci elektroenergetyczne „Smart Grid” pozwalają na efektywniejsze wykorzystanie źródeł energii. Podstawowym założeniem jest stworzenie systemu komunikacji, opartego na protokole IP. EtherWAN zaprojektował i wdrożył specjalną linię produktów, spełniających wymagania do pracy w sieciach energetycznych.
Automatyka
Dzięki dużym możliwościom, sieć Ethernet stała się również bardzo popularna na rynku automatyki. Do monitorowania systemów w trudnych, przemysłowych warunkach, EtherWAN proponuje serię urządzeń typu hardened (o zwiększonej odporności temperaturowej).

PLIKI DO POBRANIA:


 

 
     EtherWAN Company Profile                    EtherWAN Product Connection Guide
     
       
     ITS             IP Security             Energetyka             Automatyka     

Oficjalny dystrybutor

EtherWAN

WIĘCEJ

Oficjalny dystrybutor

BELDEN

WIĘCEJ

NAJNOWSZY KATALOG
PRODUKTÓW

2015/2016

POBIERZ

OGÓLNE WARUNKI
SPRZEDAŻY I DOSTAW

DLL Partners

POBIERZ