Loopback MPO Q-Fiber

Loopback MPO Q-Fiber jest stosowany do testowania sieci 40GbE i 100GbE oraz modułów 40G BASE-SR4 QSFP+ i 100G BASE-SR10 CXP/CFP. Produkt dostępny jest w wersji jednomodowej i multimodowej, może być wykonany w dowolnej konfiguracji.

Właściwości:

  • Standardowa długość 15cm (tolerancja ±3cm),
  • Kabel LSOH,
  • Termoplastyczna ferrula złącza MPO,
  • Zgodność z normą RoHS.

Zastosowanie:

  • Testowanie sieci (LAN, MAN, WAN),
  • Testowanie modułów QSFP/CXP/FP.

Parametry:  

  

Parametr

Ferrula MT 12F (MPO/MTP)
MM/PC
SM/APC 8
MM/PC
SM/APC 8
Standard Standard Premium (Low Loss) Premium (Low Loss)
Tłumienność maksymalna [dB] ≤ 0,60 (klasa BM) ≤ 0,75 (klasa D) ≤ 0,50 (klasa C) ≤ 0,50 (klasa C)
Tłumienność typowa [dB] ≤ 0,35 (klasa BM) ≤ 0,5 (klasa D) ≤ 0,25 (klasa C) ≤ 0,25 (klasa C)
Reflektancja [dB] ≥ 20 (klasa 2M) ≥ 60 (klasa 1) ≥20 (klasa 2M) ≥ 60 (klasa 1)
Przesunięcie kątowe max. [°] 0,2 0,2 0,2 0,2
Wystawienie włókna* [nm] -3,5 ÷ -1,0* -3,5 ÷ -1,0* -3,5 ÷ -1,0* -3,5 ÷ -1,0*

 

  

Parametr

Ferrula MT 24F (MPO/MTP)
MM/PC
SM/APC 8
MM/PC
SM/APC 8
Standard Standard Premium (Low Loss) Premium (Low Loss)
Tłumienność maksymalna [dB] ≤ 1,00 (klasa CM) ≤ 1,00 (klasa D) ≤ 0,60 (klasa BM) ≤ 0,75 (klasa D)
Tłumienność typowa [dB] ≤ 0,50 (klasa CM) ≤ 0,50 (klasa D) ≤ 0,35 (klasa BM) ≤ 0,50 (klasa D)
Reflektancja [dB] ≥ 20 (klasa 2M) ≥ 60 (klasa 1) ≥20 (klasa 2M) ≥ 60 (klasa 1)
Przesunięcie kątowe max. [°] 0,2 0,2 0,2 0,2
Wystawienie włókna* [nm] -3,5 ÷ -1,0* -3,5 ÷ -1,0* -3,5 ÷ -1,0* -3,5 ÷ -1,0*

 

* ujemna wartość oznacza wystawienie włókna
** możliwość zamówienia złącz o innych parametrach, zgodnych ze standardami klienta

Jak zamawiać:

loopback mpo jak

Standardowa konfiguracja 12F, 24F:

Pliki do pobrania:

Oficjalny dystrybutor

EtherWAN

WIĘCEJ

Oficjalny dystrybutor

BELDEN

WIĘCEJ

NAJNOWSZY KATALOG
PRODUKTÓW

2015/2016

POBIERZ

OGÓLNE WARUNKI
SPRZEDAŻY I DOSTAW

DLL Partners

POBIERZ